Beschrijving
Ingrediënten
water, gerstemout, glucosestroop, suiker, hop, natuurlijk aroma, hopextract
Bang dat we je vergeten waren? Niet gevreesd: ook voor de alcoholvrije borrelaars hebben we een biertje. Met zijn rijke smaak is hij niet te onderscheiden van de rest.
€2,50
Ingrediënten
water, gerstemout, glucosestroop, suiker, hop, natuurlijk aroma, hopextract
Dit biertje is one of a kind: gebrouwen met champagnegist. Al even een hit in ‘t Gooi, en nu is deze jongen klaar om Amsterdam over te nemen. Let wel op, deze glijdt zo makkelijk naar binnen, dat de dag erna wat minder gezellig kan worden. We hebben je gewaarschuwd.
Heerlijk licht en makkelijk. Geen overdreven gedoe of hard to get, maar fris en fruitig. Voor de persoon die echt even een dorstlesser nodig heeft, is dit biertje een perfecte keuze.
Voor degene wiens voorkeur bij blond ligt, is dit Gooische Blondje perfect. Niet dom maar vol van smaak, door de boekweit waarmee dit biertje gebrouwen wordt. Echt een klassieker: die moet je een keer geprobeerd hebben.
We gaan voor goud! Met zijn klassieke Duitse hopsoorten is deze bekroond tot het beste biertje boven de rivieren. Over deze stevige Duitser valt niet heen te kijken. Rijk van smaak, verfijnd en onderscheidend: daar kun je mee thuiskomen.
Deze IPA onderscheidt zich net even van de rest, door zijn hop van Europese bodem. Dat hij net even wat anders is, dat proef je, en dat maakt hem juist zo interessant. Frisfruitige bitterheid, mild maar wel complex: het beste van twee werelden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.